Твір діалог з другом під час вихідного дня

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- привит друже(або имя) - привит як справи? - нормально -знаеш шо я вчора знайшла пять гривень -правда? -да -щастить -а ти бачила новий мультик -нет а вскильки вин був - у 22.00 -ого я вже спати в таке время лягаю -ну гаразд пока -чого -бо мени треба з батьками до парку йти -ну гаразд пока
Гость
 --привіт (ім'я) --привіт --Як справи? --Все гаразд,а в тебе? --В мене теж все гаразд. --Ати знаєш , що відкрили новий кінотиатр? --Правда? --Так.А з скільког годин він працює і до скількох? --Він працює з 7:00 до 22:00 --Дякую за інформацію! -- Ну добре пака. --Пака.