Твір дуже нада! Хелп!!! 1"Уміння вести розмову це талант" 2"Немає більшої грубості,ніж перебивати інших" Хелппп=3 одне з двох прошу
Твір дуже нада!
Хелп!!!
1"Уміння вести розмову це талант"
2"Немає більшої грубості,ніж перебивати інших"
Хелппп=3
одне з двох
прошу
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уміння вести розмову - це талант Усі люди повинні вміти гарно спілкуватися між собою. Це допомагає їм самовиражатися, показувати на скільки виховані. Звісно, якби усі мали такий талант, то жили б у мирі та щасті . Приєм- но, коли з вами гарно розмовляють без образ та принижень . Ви розумієте, на скільки вихована людина. Це показує хороший приклад для інших .
Уміння вести розмову - це є талант, адже, тоді людина може більше про вас дізнатися і про ваше виховання.