Твір-мініатюра За що шанує народ пісні Марусі ЧурайПрошу допоможіть мені на 28.10 29.10

Твір-мініатюра За що шанує народ пісні Марусі Чурай Прошу допоможіть мені на 28.10 29.10
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маруся Чурай відома поетеса  її творчість посіла важливе місце у розкішному саду поезіїї. її пісні козаки співали у походах   з її піснями зустрічали і уславлбвали козаків .  наприклад її пісня "віють вітри віють буйні " у  цій пісні Маруся оплакуе своє життя що вона без коханого а без нього і світ їй не милий пісня."ОЙ НЕХОДИ ГРИЦЮ"вона взяла зі свого життя .                                її дуже любили і поважали за її пісні та і її батько був козаком і захищав богдана хмельницького у бою.іще у народі її порівнювали здавньогрецькою поетессоюСапфо