Твір на 6-8 речень з народними висловами Яка пшениця, така й паляниця На сонці тепло, а біля матері добре У решеті води не наносиш І море починалося з краплі Кожний вітер по своєму дме Що нині утече, те завтра не зловиш Хт...

Твір на 6-8 речень з народними висловами Яка пшениця, така й паляниця На сонці тепло, а біля матері добре У решеті води не наносиш І море починалося з краплі Кожний вітер по своєму дме Що нині утече, те завтра не зловиш Хто літом працює, взимку не голодує
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є дуже багато  народних висловів наприклад ;Яка пшениця, така й паляниця. У решеті води не наносиш І море починалося з краплі Кожний вітер по своєму дме Що нині утече, те завтра не зловиш Хто літом працює, взимку не голодує .В цих висловах йдеться про працю .Як будеш працювати так і будеш мати