Твір на тему: Чи можна бути "українцем до кінця" перебуваючи на теренах іншої держа

Твір на тему: Чи можна бути "українцем до кінця" перебуваючи на теренах іншої держави?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку так. Тому що Батьківщина для кожного своя її забути не можна. Навіть якщо для когось Батьківщина асоціюється з чимось поганим він всеодно буде пам'тати те місце звідки він родом. В різних країнах багато українських емігрантів , але попри все вони пам'ятають звідки родом і стараються дотримуватись традицій і не забувати Батьківщину. У кожного українця в серці є частинка України де б він не був