Твір на тему "Для чого потрібні знання людині" з тезою, аргументом та висновком.Допоможіть будь-ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
авчатися та збагачуватися знаннями – велике надбання, яке дане тільки людині.     Тому треба бути нею у повній мірі. А для цього треба наполегливо вчитись, виконувати домашнє завдяння, бути старанним, багато читати, пізнавати світ. Знання допомагають стати справжніми майстрами своєї справи. Зробити нові відкриття. Збирати багатий урожай, виводити нові породи тварин та сорти рослин. Знання є різні, вони також допомагають жити. Герої казок та легенд вчать нас бути гарними людьми. Задушевна пісня заспокоює. Знаючи прикмети, можна передбачити погоду. Знання про поведінку на природі допомагає зберегти її.         Тому треба прагнути багато знати.