глибокої старості. Ми зустрічаємося з ним кожен день. Без нього не обходиться ні скромний сніданок, ні пишне святкове застілля.
Цей цінний продукт став вічним символом благополуччя і достатку. Неповага до хліба у всі часи прирівнювалося до найстрашнішого образі, яке можна нанести людині. Любити і поважати його треба вчитися з дитинства. Не можна забувати, що в хліб вкладено працю мільйонів людей, у ньому відображена велика і трагічна історія людства.