Твір на тему "Краса рідного краю" будь ласка .Треба на понеділок. Даю 20 балів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я живу у гарному краю тут гарнесенькi квiти якi я кожен ранок бачу у себе на вулицi. Ще тут ростуть дерева с зеленим листячком вони стоять на вулицi як чогось чекають мабудь вони чекають сонечка. Ще тут дуже багато лiciв у якому ростуть гриби. У цьому краю багато гарних тварин, дерев i квiтiв.