Твір на тему мій улюблений герой (Геракл або Прометей) Будь ласка, допоможіть. На з?

Твір на тему мій улюблений герой (Геракл або Прометей) Будь ласка, допоможіть. На з??втра потрібно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій улюблений герой це Прометей.Він дуже сміливий і йому було не байдуже до людей.Він не побоявся Зевса і пішов на обман заради них.Прометей любив людей і допомагав їм не побоявшись гніву бога. Він обдурив бога і зробив так,щоб люди приносили йому  у дар не м’ясо,а кістки.Коли Зевс через це забрав вогонь у людей, то Прометей вкрав і повернув його людям.Через це він був покараний,але мужньо витримував увесь біль. Я вважаю,що Прометей дуже добрий,хоробрий і мужній герой.