Твір на тему " мистецтво дає крила а не милиці" Плиз Срочно.. Даю 20 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Визначте автора і назву твору. Назвіть літературних героїв, про яких йдеться в поданому уривку та коротко охарактеризуйте їх: 1. Приготував він насамперед щит – міцний і великий, Гарно оздоблений всюди, ще й викував обід потрійний, Ясноблискучий, та ззаду посріблений ремінь приладив Щит той з п’ятьох був шарів шкіряних, а поверх він багато Вирізьбив різних оздоб, до дрібниць все придумав тонко. Землю на нім він зобразив майстерно, і небо, і море, Сонця невтомного коло, і срібний у повені місяць.2. Дав-бо смертним я Почесний дар – за це мене засуджено: В сухім стеблі сховавши, джерело вогню Я переніс таємно, й людям сталося Воно на всі мистецтва їх навчителем.