Твір на тему : мій улюблений герой з твору "тореадори з васюківки" .. Завчасно дякую)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій олюблений герой із Твору Тереодор із Васюківки -це Ява. Тому що ві активний,веселий на дуже позитий. Якщо чесно мені подобається ,те що він бешкетник,тому що в цьом бешкеництві він постійно домагається своєї мети. Також я б хотіла мати такі сами риси харектеру, яяк у нього,тому що я сама по собі дуже нудна.  Одже мій олюблений герой це Ява. Я хочу бути схожа на нього