Твір на тему "Моє ставлення до Бузі ".За твором шолом алейхим

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бузя гарна дівчинка але мені її трохи шкода її матір покинула її ще у дитинстві а тато помер усе життя вона росла з батьками Шимека вони неначе були одні у всьому світі  Бузя принцесса а Шимек принц в них була дитяча любов Бузя інколи сиділа та плакала не матір не тато її не могли розвеселити мабуть це через її матір яка покинула її у дитинстві Але Бузя все одно залишалася веселою та гарною для Шимека