Твір на тему: "Мое ставлення до Івана Сили " МИНИМУМ 20 ПРЕДЛОЖЕНИЙ! ОЧЕНЬ НАДО !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Нещодавно я прочитала твір Олександра Гавриша «Неймовірні пригоди Іван Сили – найсильнішої людини світу».2) Саме ця повість справила на мене неймовірне враження. 3)Читаючи твір я зрозуміла, якою важкою і складною була доля героя.4)Нажаль, йому довелося пройти через різноманітні труднощі у його житті.5)Іван був хоробрим, добрим, чесним i порядним чоловіком.6) Також зауважу, що Іван вразив мене не тільки характером, але й своїми бійцівськими якостями.7)Я дуже вражена мужністю ,чесністю і силою волі цього парубка.8)Щоб стати визначною особистістю Іван мав багато досягти.9)"Півдня Іван провів у тренуваннях, згадуючи науку Брякуса, який навчив його різних видів боротьби..."10)Ці рядки описують Івана, як дуже цілеспрямовану людину.11)Для перемоги хоча б у одному поєдинку,звичайно, потрібно дуже багато сили і відваги.12)Саме для досягнення цієї мети Іван наполегливо тренувався.13)Він старанно вивчав бойові мистецтва не покладаючи рук.14)Завдяки цій працьовитостті Іван навчився перемагати навіть у двобоях.15)Та найголовніше те, що Івана не зіпсувала слава,і він не став гордим паном.16)Адже яка ж то спокуса, жити у постійному комфорті і славі! 17)Та не зважаючи на це,він залишився доброю і відвертою людиною.18)Саме за ці якості я й поважаю Івана.19)Я дуже вдячна Олександрові Гавришевові за цей незабутній твір.20)Tвір "Іван Сила"допоміг мені зрозуміти, що не слава робить людину щасливим, а наполеглива працьовитість і старанність.