Твір на тему: Найжахливіша погода... Написати про погоду!.... Таааам про (торнадо,цунамі..може то що ви бачили хоч раз).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найжахлiвiша погода-це  як усi  говорять неприэмна ,коли цунамi,або торнадо. Воно  рушить будинки ,природу.Я вважаю , що таку погоду нiкому не подобаэться.Усi ми кохаэмо  сонечко, маленкий дощ. Погана погода - це зло як  iншi  кажуть. Я люблю гарну погоду, а моi друзi теж.