Твір на тему : Помилковою чи доречною є наявність у шкільній програмі для семикласників творів про любов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю що твори про любов я досить доречними, адже читаючи такі твору ми з самого дитинства дізнаємось, якою насправді має бути любов. І в майбутньому ми вже не припустимо таких помилок, яких припустили герої з творів.Ми змалку починаємо розуміти що таке любов і що потрібно робити щоб зберегти її. Деякі можуть подумати, що семикласники ще замалі для цього, але читаючи такі твори ми набираємось досвіду.