Твір на тему що таке почуття гідності за віршами василя симоненка лебеді материнства та ти знаєш що ти людина
Ответ(ы) на вопрос:
Василь Симоненко - талановитий поет і митець. Його вірші змушують задуматися. Наприклад, колискова "Лебеді материнства" дає зрозуміти, що якщо ти народився в Україні, то й померти тут тобі судиться. Ти не можеш обрати матір чи Батьківщину. Все це дано тобі з дитинства. Те, чого не можна відібрати чи замінити. Вірш "Ти знаєш, що ти - людина?" виокремлює іднивідуальність кожного з нас. Дає зрозуміти, що кожен - це особистісь, єдина та неповторна. У Василя Симоненка в кожному творі ховається глибокий сенс життя