Твір на тему " що цікавого ти знаєш про рослини". 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи знаєте Ви , що в Вавилоні було заборонено вживання волоських горіхів в їжу ? Причина такої заборони - форма горіха. Жерці вважали , що людина , котра з'їла горіх схожий на мозок , може різко порозумнішатиЗ точки зору ботаніки арахіс - це бобова трава і єдине , що зближує арахіс з горіхами - це наявність твердої шкаралупи.