Твір на тему "Як Інтернет впливає на життя людини" 35-45 слів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
интернет сташная сила без него можно сказать нельзя обойтись, на работе люди пользуются интернетом в каждой професии куда не посмотри нужен интернет!!
Гость
всі думають що Інтернет дає людям багато цінної інформації, інші вважають, що доступ до такого великого об'єму інформації, створює багато проблем.