Твір на тему як потрібно розуміти кінцівку твору тараса григоровича шевченка мені тринадцятий минало починаючи від слів серце плаче та болить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мені тринадцятий минало я пас ягнята за селом чи то так сонечко сіяло чи так мені чого буломені так любо любо стало неначе в бога уже прокликали до паю а я собі у бур яні молюся богу і не знаю чого маленького мені то йді так приязно молилось чого так весело було господнє небо і селоягня здається веселилось і сонце гріло не пекло та недовго сонце гріло недовго молилось запекло і червоніло і рай запалило мов прокинувся дивлюся село прочорніло боже небоголубеє