Твір на тему:"ЯК СТАТИ СПРАВЖНЬОЮ ЛЮДИНОЮ" на прикладі твору "П*ЯТНАДЦЯТИРІЧНИЙ КАПІТАН"!БУДЬ-ЛАСКА!ДУЖЕ ПРОШУ!ТЕРМІНОВО!ЧЕКАЮ ВІДПОВІДЕЙ!

Твір на тему:"ЯК СТАТИ СПРАВЖНЬОЮ ЛЮДИНОЮ" на прикладі твору "П*ЯТНАДЦЯТИРІЧНИЙ КАПІТАН"! БУДЬ-ЛАСКА! ДУЖЕ ПРОШУ! ТЕРМІНОВО! ЧЕКАЮ ВІДПОВІДЕЙ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Немає поганих людей є люди які ще не зрозуміли про це.П-ний капітан був справжньою людиною яка пережила багато чього ,але все ж таки залишилася людиною....... ну ось так можна почати)