Твір опис ..5-7 речень.. "як зацвітає верба на весні"... " як виглядає кущ калини навесні и в осини." " які народні та релігійні свята відзначають на весні і в літку" " " які народні та релігійні свята відзначають на восени і в...

Твір опис ..5-7 речень.. "як зацвітає верба на весні"... " як виглядає кущ калини навесні и в осини." " які народні та релігійні свята відзначають на весні і в літку" " " які народні та релігійні свята відзначають на восени і в зимку"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
" які народні та релігійні свята відзначають на восени і в зимку"  весняні- Паска, інколи Масляна попадає на весну, літні - Трійця (зелені свята), 3 спаси(14 -медовий, Маковія, 19 - Преображення, або яблучний спас, 28 серпня — свята Успіння пресвятої Богородиці) пасха - весной троица - летом медовый, яблочный сапс - летом Ивана купала - летом