Твір опис картини тараса григовровича шевченка селянська родиназа словами біла полотняна сорочка,картата плахта,червоний фартух,чорні чобота,лагідний погляд,злякано тримається за фартух,боязко поглядає,опуені до долу очі,...
Твір опис картини тараса григовровича шевченка селянська родина
за словами біла полотняна сорочка,картата плахта,червоний фартух,чорні чобота,лагідний погляд,злякано тримається за фартух,боязко поглядає,опуені до долу очі,змарніле обличчя,довгі чорні вуса.
срочно даю 65 балов
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши, нормально я вообще не чего не поняла