Твір про соломію із повесті "Дорогою ціною" (тексті из интернета не принемаются) 15 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соломія була дівчнина красива.Як ви вже знайте вона дуже кохала Остапа,і була згодна на  все щоб йому було добре і це доказує що Соломія мала велике і добре серце.Я думаю що вона мала довге волося,бо в повісті розказується як вона постриглася.