Твір "Різдво в нашому домі"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні цей день настав.Різдво!Наша сімья як завжди готуеться до нього.Перед ним мі носили всім нашим знайомим Вечерю.Внашому домі теж Різдво.У всіх бодьорий,щирий настрій.Я прибирала в домі щоб чистенько було,мама робила вечерю ,а батько допомагав мамі.Ось так ми зустріли Різдво.!
Гость
Різдвяний вечір об'єднує як театралізовані номери, так і твори класичної музики. А тепла, затишна, духовно багата атмосфера, яку майстерно вміє створити незмінний організатор цих заходів заслужений артист Росії Микола Скрябін, робить далекі від масового глядача класичні твори поезії і музики близькими і зрозумілими кожному. Вхід на свято вільний.