Твір роздум чи почує жінка голос риби в наступному житті в творі говорюща риба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку ні,не почує.Томущо вона нікого не слухала як і свого чоловіка.Вона ніколи не говорила зі своїм чоловіком .А рибалка повинен був попередити жінку про свого незвичайного приятеля. (тебе осталось только уурасить текст "прикметниками" та доповнити свої думки!)