Твір роздум "Чи варто давати списувати? "                                                                         пліззззззззззззз

Твір роздум "Чи варто давати списувати? "                                                                           пліззззззззззззз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сложна:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Гость
Всі вчителя кадутьющо даваии списувати це погано и забороняють це робити. Але чому? Я вважаю,що давати списувати - це дійсно не правильно. По перше ты можеш дати людині невірну інформацію. Ми ніколи не можемо бути впевненими в своїй роботі,а підвести друга ми не хочемо. По друге цього не варто робити,бо потім твій друг нічого не знатиме. Треба запам'ятати ,що головне - не оцінка,а знання. Навіть якщо це твій товариш,краще просто пояснити те,що він не зрозумів