Твір -роздум на морально-етичну тему в чому чарівна сила мрії

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чарівна сила мрії дійсно чарівна, коли ти по справжньому у неї віриш. якщо бажаєш усім серцем, то мрія дійсно може збутися. тільки щире сподівання та велика надія роблять мрію здійсненною. наші думки є матеріальними, тому коли мрія щира та ти віриш у неї, то вона обов'язково здійснеться.