Твір роздум на тему: Бійтеся своїх думок :вони-початок ваших вчинків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Життя занадто коротке, що б прокидатися вранці з жалем. Так що люби тих, хто ставиться до тебе добре, прощай тих, хто не правий, і вір, що все відбувається не випадково.Щоб стати щасливим, треба позбутися від усього зайвого. Від зайвих речей, зайвої метушні, а найголовніше, — від зайвих думок.Якщо ти будеш робити навіть маленькі кроки, навіть просто спроби, завтра ти будеш дальше від тих, хто нічого не зробив.Життя коротке. Не витрачай його на смуток. Будь тим, хто ти є, будь щасливий, будь вільний, будь тим, ким тобі хотілося б бути.Ніхто тебе не навчить жити. Світ не ідеальний, і не сподівайся, що коли-небудь він таким стане. Він такий, який є, а як у ньому жити - вирішувати тобі.