Твір-роздум на тему "Чи актуальний зараз твір Ніч перед боєм"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, люди тримають вдома котів для того, щоб було до кого пригорнутись у самотній холодний вечір. Або щоб чути тихе муркотіння на вушко перед сном.Коти - це найліпші друзі, які з задоволенням розрадять своїми глибокими і розуміючими очима в години смутку та з задоволенням порадіють разом з хазяїном під час великої радості. Вони є втіхою для сердця, що ніколи не буде порожнім, коли теплий і пухнастий клубочок поряд. про котов