Твір роздум на тему "Мої роздуми над вчинками героїв пєси сто тисяч" І. Карого

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калитка занадто думав про гроші був жадібний і заздрив іншим  це наприкладі доводить всім нам, що не потрібно когось дурити тому,що й тебе можуть і заздрити теж погано.А ще як прочитаєш твір або подивися фільм не хочеться бути таким.Цей пєса дуже повчальна.Хто не читав обов'язково прочитайте