Твiр роздум на тему "у чому сенс життя"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми живемо щоб творити.Кожна людина залишае після себе слід.Хтось виростить дерево і зробить гарний сад,хтосьнапише пісню яка в будущем стане гімном,а хтось навіть народить і виросте сина який буде героем.ОСЬ В ЧОМУ СЕНС ЖИТТЯ!!!
Гость
Часто люди проживши багато років задумуються що вони робили все життя для чого існували тобто який у них був сенс життя можливо мета. На мою думку сенс життя в тому  щоб жити а не існувати в тому щоб кожного вечора коли лягаєш спати думати скоріше б наступив ранок.Сенс життя полягає в бажанні жити а не 'тинятися гнилою колодою по світу'.