Твір - роздум на тему " Яким я уявляю людське щастя " по творах Климко Г. Тютюнник; Скарб О. Стороженка і Мишка Б.Лепкий. Допоможіть даю 10 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
щастя-це не гроші,і не популярність.Щастя-це родина яка завжди допоможе у скруті,родина це ті люди які завжди будуть тебе підтримувати,навіть якщо ті не прав.Бо ти-їх дитина.Також друзі,друзі це щось неуявленне.Але треба вибирати справжніх друзів.Друг-це людина яка говорить тільки гарне за твоєю спиною.Душа,душа це навіть найголовніше у людині.Щоб зрозуміти людину,треба поринути в її світ і відчути і побачити те що не можуть побачити інші.Багато людей судять інших по зовнішній оболонці,так,як бачуть ВСІ.Щоб по справді зрозуміти людину треба отримати її довіру.Довіра-це найголовніше у будь яких стосунках.Але треба не упустити цю довіру.Як говориться:*Слово як горобець,відпустиш,не впіймаєш*Можно сказати що довіра це також горобець,бо його вже не повернути. Якщо у вас все це є,то можно сміло сказати,що ви-щаслива людина.