Твір-роздум ( за повістю Я. Стельмаха "Митькозавр з Юрківки") "Яким я бачу справжньо?

Твір-роздум ( за повістю Я. Стельмаха "Митькозавр з Юрківки") "Яким я бачу справжньо??о друга"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я нiколи до цього момента не замислювалася яким має бути справжнiй друг. Я вважала з ким ти товаришуєш той i друг. Але якось я почула як розмовляли два дорослих чоловiка i почула ось таку фразу ,, Все я нарештi зрозумiв хто для мене справжнiй друг,, На жаль я не дослухала розмова того що запiзнювалася до школи. Але ця фраза не давала менi спокою. МОжна так начать