Я не можу знати все про кожну людину і світ взагалом. Людина повинна задовольнятися тими знаннями, які вона може отримати із доступних їй інформаційних джерел. Особисто я знаю світ не дуже добре. Я не можу передбачити подальшу долю нашого суспільства та світу взагалом. Мені не зрозумілі дії багатьох людей, які спрямовані на погіршення життя. Не зрозуміле мені також те, чому деякі люди обирають саме визначений життєвий шлях та мають певні моральні цінності. В віці якому я зараз перебуваю, дехто вважає, що він знає про світ все і має можливість та уповноваження самостійно зробити корректний вибір. Але це не так, підліток не має можливості мислити об'єктивно та адекватно сприймати ситуацію. Якщо хтось вважає, що знає світ та людей достатньо добре, то він помиляється. Як говорить старе прислів'я: "Якщо ти думаєш, що знаєш щось напевне і можеш стверджувати невагаючись, то це в багатьох випадках - це означає, що ти не знаєш взагалі нічого".
Тож не треба бути надто впевненому в собі, варто лише мислити об'єктивно та розуміти, що жодна людина не може впевнено сказати, що знає оточуючих, навіть найближчих людей на всі 100%. :)