Твір ти потрапила в жахливу погоду. опиши твої відчуття, чим ти займаєшся))))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли в мене є вільний час, я знаходжу собі багато занять .Після уроків займаюсь спортом, катаюсь на велосипеді , граю з друзями на вулиці. Коли я втомлююся, сідаю грати в комп`ютерні ігри або читаю книжки. Ще намагаюся допомагати дорослим по господарству. Ось так я проводжу свій вільний час.