Твір висловлювання хто у світі знає Україну той любить Тараса Шевченка, хто любить Тараса Шевченка той знає Україну
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тарас шевченко дуже цікава і геніальна особистість.всі ми знаємо як його викупити з кріпацтва і всі ми пам'ятаємо як він нам своїм гоненним словом освітив нам шлях до свободи.він є наш земляк з україни тому він допоміг нам а зараз ми допомагаємо йому ми його прославляєм