Твір з Зарубіжної літератури на тему ,,Детективна історія" поможіть прошу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осіннім прохолодним днем у детектива Володимира задзвонив телефон. До детективного агентства дзвонив Сергій, він знаходився в іншому місті і просив приступити до вирішення його питання без зволікання. Приватний детектив повідомив клієнтові, чим загрожує нова робота, коли немає достатнього часу на аналіз ситуації та підготовку, залучення необхідного числа помічників, внаслідок чого витрати можуть істотно зрости, а результат у багатьох випадках бути негативним.Але Сергій і слухати не хотів, він був одержимий бажанням перевірити Анжелу, з якою познайомився по Інтернету. Листування тривало ось вже вісім місяців і зі слів клієнта вони дуже зблизилися, з'явилися спільні плани. Йому хотілося швидше її побачити, обійняти, поцілувати, але Анжела чомусь не поспішала приїжджати, а тут коли йому довелося виїхати у відрядження, вона раптом їде в Київ.Зі слів Сергія Анжела повідомила йому, що їде до тітки, яка живе в приватному будинку по вул. Польовий, але номер будинку йому невідомий. Єдина зачіпка, яка може допомогти знайти Анжелу це її вечірня зустріч з двоюрідним братом в ресторані «Пузата Хата», який розташований біля Бессарабського ринку. Володимир сказав клієнтові, щоб фото Анжели та її номер мобільного телефону, він в терміновому порядку вислав на електронну пошту детективного агентства. Сам детектив подзвонив помічникові і повідомив йому про деталі майбутньої роботи, а також попросив заправити автомобіль і що б він не пізніше 16.00 чекав його біля входу в ресторан «Пузата Хата».У призначений час помічник на автомобілі стояв біля входу в зазначений ресторан. Володимир не змусив себе чекати. Присівши в авто показав отриману поштою фотографію Анжели і дав номер її мобільного телефону, після чого зайшов в ресторан.Уважно оглянувши ресторан, приватний детектив знайшов дівчину зовні схожу на Анжелу, вона сиділа за столиком з молодим чоловіком. Взявши кави, Володимир сів за вільний столик і зателефонував помічнику. У розмові він попросив його, не припиняючи розмову, зателефонувати з іншого телефону на мобільний Анжели. Помічник так і зробив. Набрав номер і в цей час у дівчини, за якої спостерігав Володимир, задзвонив телефон. Вона зняла трубку і сказала звичне «Алло», помічник попросив покликати до телефону Миколу Петровича. Дівчина роздратовано сказала, що він помилився номером, після чого помічник вибачився і попрощався. Сумнівів більше не було ця дівчина і є та сама Анжела, про яку говорив Сергій.Допивши свою каву, Володимир повернувся в авто. Ще півтори години детективи чекали, коли з ресторану вийде Анжела з молодим чоловіком. Нарешті вони вийшли. Біля ресторану молодого чоловіка чекало таксі. Протягом 20 хвилин вони розмовляли між собою. Було помітно, що молодий чоловік не хотів прощатися, а навпаки наполегливо запрошував її їхати з ним. Після вмовлянь і отримання відмови, молодий чоловік сів у таксі і поїхав, а Анжела пішла в протилежний бік і несподівано для детективів підійшла до іншого таксі. Уточнивши, чи її чекає водій, сіла у салон.Після 20 хвилинної їзди, машина таксі виїхала за місто, проїхавши 5 кілометрів, під'їхала до ресторану готельного типу. З авто вийшла Анжела і зайшла всередину. Володимир дав розпорядження помічникові, щоб він переписав номери всіх автомобілів стоять на автостоянці зазначеного комплексу, так як громадський транспорт біля комплексу не зупиняється, і виїхати можна або на таксі, або на якийсь інший машині, а сам попрямував слідом за Анжелою.Зайшовши всередину детектив, з'ясував, що ресторан знаходиться на ремонті, працює тільки готель, піти Анжелі більше було нікуди. Володимир повернувся в авто. У помічника, в салоні вже пахло бутербродами з биточками і ароматною кавою. Як кажуть «війна війною, а обід за розпорядком». У бесіді під каву з бутербродами пройшла ніч.Настав ранок. Близько 8:00 з готелю вийшла Анжела в супроводі молодого хлопця приємної зовнішності, разом вони сіли в припаркований з учорашнього вечора «Мерседес» і поїхали. Молодий чоловік завіз Анжелу в приватний будинок, про який розповідав Сергій і розпрощався в салоні авто довгим поцілунком, після чого дівчина зайшла в будинок, а хлопець поїхав. На цьому робота була виконана.Сергій отримав повний звіт з фотографіями і описом виконаної роботи детективним агентством. Розповідь Анжели про свою поїздку до тітки не збігалася зі звітом детектива, але факти, підтверджені фотографіями - це вперта річ. Можливо якось так))