Твір "За сестрою" можливо хтось читав дайте відповідь на питання Срочноооо!!!   на сьогодні треба до 9 години написати!!!Чи можна вважати вчинок Павлуся героїчним чому?

Твір "За сестрою" можливо хтось читав дайте відповідь на питання Срочноооо!!!   на сьогодні треба до 9 години написати!!! Чи можна вважати вчинок Павлуся героїчним чому?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так бо він собою ризикував щоб врятувати свою сестру та інших людей з його землі.