Твір . за що потрібно поважати людей похилого віку? Срочно!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчити поважати людей похилого віку дітям потрібно ще з дитинства, вчити поступатися місцем, ставиться з повагою і розумінням, прищеплювати загальнолюдські позитивні якості. Потрібно розповідати дитині як жилося цим людям, як вони працювали і навіть воювали для того, що б ми зараз жили добре і жили на своїй землі, а не в рабстві. Можливо дитина цього не зрозуміє спочатку, але з віком це прийде саме. А якщо у вас питання стосується, як навчити поважати людей похилого віку вже дорослій людині, то я вам скажу, що якщо не поважав то і поважати не буде