Твір - замітка до редакції газети про хороші вчинки школярів -юнних захисників природи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми юнні школярі. Ми маємо берегти наше навколишнє середовище. Тому що  ми любим природу. Як що не почнем її берегти то ніхто не буде цього робити. Зміни починаються з тебе. Любіть природу і памятайте це не та земля де живемо ми ,а та земля де будуть жити наші діти!