Твір "Золоті барви осені" використовуючи дієприкметники та дієприкметникові звороти
Ответ(ы) на вопрос:
Барвисті листочки, кружляючи у повітрі, спускаються на землю. Підхоплені вітром, вони летять то від мене, то до мене. У цій казковій осінній атмосфері я, сідаючи на запорошену листям лавку, поринаю у власні мріі та спогади. Это конечно не сочинение целиком, но можешь использовать.