Творче завдання: продовжiть приказки, утворивши з них прислiв‘я. завтра,завтра- не сьогоднi.....(нiм.) ложка дьогтю.....(польськ.) не буди лихо,....(польськ.) хто високо лiтайе......(польськ.) яка праця....(польськ.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"завтра, завтра - не сьогодні",- так ліниві говорять не май сто рублів, май сто друзів ложка дьогтю в бочці меду (зіпсує бочку меду) не буди лихо, поки воно тихо хто високо літає, той низько сідає Яка праця, така й плата. (Яка кроква, така й лата, яка праця , така й плата)