Твори на теми Утвердження сили людського інтелекту творчої уяви моральних ціностей у творі фах Чи здатні книги оживати за твором (мандрівний замок хаули),(фах) Що приваблює читачів у героїні твору (мандрівний замок хаули)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казка –це чарівний світ мрій!!! Казка – прекрасний витвір народної фантазії. Вона пробуджує й плекає паростки доброти й чесності, справедливості й мудрості. Казка захоплює кмітливістю, розумом улюблених героїв. А герої -носії зла – завжди покарані за свої недостойні вчинки. Читаючи казки, ми потрапляємо в світ фантастики та мрій. Тому частенько тягнеться рука до старенької збірочки казок, що скромно стоїть на книжковій полиці http://ukrtvory.ru/tvori-z-ukra%D1%97nsko%D1%97-movi-dlya-5-klasu-chastina-1.html