Помогите пожалуйста! В пропусках 21 , 22 надо вставить одно слово, из предложенных двух: I dont play any musical instrument but I love music and (20) people with musical talent .My dream is to (21) musical tours and concerts. I...

Помогите пожалуйста! В пропусках 21 , 22 надо вставить одно слово, из предложенных двух: I dont play any musical instrument but I love music and (20) people with musical talent .My dream is to (21) musical tours and concerts. I am going to be a band (22) Варианты ответов: 20 : 1)help 2)trsut 3)respect 21 : 1) play 2) organise 3) perform 22 : 1) manager 2) businessman 3) musician
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
20-3, 21-2, 23-1.........................