Переказ пригоди горобця План 1. На риболовлі 2.горобець сховався 3.мисливський азарт яструба 4.горобець урятувався

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якось на риболовли я зустрів горобця якмй горно щебетав Якось з кущів вибіг кіт горобець сховавсяно кіт не переставав заспокоюватися я кось йому допомів мисливськьй азар яструба иа горобця врятували.Та горобчик був уже розумним не попадати на язичок злочинцям