Тв¡р-роздум чому я займаюся ранковою зарядкою .Зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранкова гімнастика або зарядка мається на увазі під собою комплекс кількох нескладних вправ, які виконуються щодня вранці. Ранкова зарядка допомагає організму підбадьоритися після сну, коли все знаходиться в стані спокою. Фізичне навантаження дуже важливе для людини, вона сприяє зміцненню здоров'я, підвищує життєвий тонус організму, сприятливо впливає на нервову систему. Люди, які постійно займаються ранковою зарядкою, мають підвищену працездатність, хороший апетит і здоровий сон. Зарядкою краще займатися систематично і взяти це за звичку. Нею можуть займатися люди будь-хто від малюка до дідуся. Зарядка особливо потрібна для людей з малорухливим способом життя і тим, хто займається розумовою працею. Ось чому я займаюся ранковою зарядкою