У бабусі живе три котика: білий ,чорний та рудий. Білий котик не грався вчора з клубком. Рудий котик так набігався, що йому було спекотно й не хотілося лізти на піч. Він вирішив віддати свою порцію молока тому, хто бавився з кл...

У бабусі живе три котика: білий ,чорний та рудий. Білий котик не грався вчора з клубком. Рудий котик так набігався, що йому було спекотно й не хотілося лізти на піч. Він вирішив віддати свою порцію молока тому, хто бавився з клубочком. Чим займався кожен котик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Білий котик не грався вчора в клубочок, чорний котик так набігався що не поліз на піч тому що спекотно, а рудому котикові чорний віддав своє молоко рудому котику.