У черзі за квитками в цирк стояли Мишко, Наталка, Петрик, Дмитрик і Марійка. Марійка купила квиток раніше, ніжМишко,але пізніше за Наталку,Петрик і Наталка не стояли поруч, а Дмитрик не був поруч ні з Наталкою,ні з Марійкою,ні ...

У черзі за квитками в цирк стояли Мишко, Наталка, Петрик, Дмитрик і Марійка. Марійка купила квиток раніше, ніжМишко,але пізніше за Наталку,Петрик і Наталка не стояли поруч, а Дмитрик не був поруч ні з Наталкою,ні з Марійкою,ні зПетриком.Хто за ким стояв у черзі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наталка  Марійка Петрик Мишко Дмитрик Марійка купила квиток раніше, ніж Мишко,але пізніше за Наталку.Значить 1)Наталка  2)Марійка 3)Мишко Петрик і Наталка не стояли поруч.Значить Петрик стоїть після Марійки,або після Мишка. Дмитрик не був поруч ні з Наталкою,ні з Марійкою,ні зПетриком.Значить він після Мишка,а Петрик після Марійки