Он был злой,ему было плевать на все хорошие моменты...дороже всего ему было багатство которое даже нищим отдать не мог ведь был алчным (жлобным)
Скрудж погано ставився до інших .В нього ніхто не питав ничого та не просив .Був жадібний та неспівчував іншим.Але коли прийшов перший привид в Скруджа почав розкриватися характер ,якого ніколи не паказував.Він після усіх привидів ставав співчутливим та добрим.Хвилювався за Тіма.