У десятилітровій каністрі 10л молока.Як з неї за допомогою двох каструль місткістю 7л і 3л відлити 5л молока?Зобразити схематично.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
10-литровая  -  7-литровая  -  3-литровая 10                           0                         0 3                             7                         0 3                             4                         3 6                             4                         0 6                             1                         3 9                              1                        0 9                             0                         1 2                             7                         1 2                             5                         3